חיפוש

היתרונות בצמחייה מלאכותית


  • תחזוקה - אחד היתרונות הבולטים בשימוש בצמחייה מלאכותית הוא , צמחים מלאכותיים דורשים מינימום תחזוקה כדי להישאר תמיד בשיאם, אין צורך להשקות את הצמחים כך שאין סיכוי שתצליחו לגרום להם להתייבש בכך ששוב שכחתם להשקות את הצמחים, אין צורך בשימוש בדשנים מסוגים שונים כדי לגרום לצמח להיראות במיטבו - הוא פשוט תמיד נראה ככה, אין צורך בלחשב את כמות האור שהצמח שלנו צריך - הא לא צריך בכלל.


  • עלויות - אם בחרנו להשתמש בצמחייה מלאכותית כדי לשדרג את החלל שלנו נוכל לחסוך בעלויות לעומת צמחייה טבעית! עלות של צמחייה מלאכותית אינה גבוהה, מחזיקה לאורך שנים ארוכות ודורשת מינימום של תחזוקה, צמחייה טבעית לעומת זאת נדרשת השקיה אולי מערכת השקיה ממוחשבת, דשנים, גיזומים, תחלופה של צמחייה עונתית ועוד..  • עמידות הצמחייה - הצמחייה המלאכותית כיום היא עמידה יותר לאורך שנים וקיימים גם צמחים עשויים מחומרים יותר עמידים היכולים להיות בתנאי שמש (רוב הצמחייה המלאכותית אינה עמידה בפני תנאי שמש) .


  • ירוק ויפה כל השנה - שתלתם עץ\שיח\צמח חדש בגינה או במרפסת שלכם ואתם מצפים לפריחה מהממת בעונת הפריחה, עם צמחייה מלאכותית זה לא כך, הפריחה והיופי של העץ תמיד נמצאים שם כל עונות השנה.לסיכום, אם הצלחנו לשכנע אתכם לשדרג את חלל הבית\הלובי\המשרד בעזרת צמחייה מלאכותית ברמה הגבוהה ביותר, מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו בחנות וגם להתרשם ממגוון פרויקטים שביצענו.22 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול